Sigma İSG Test Uygunluk Değerlendirme Hakkımızda

        Sigma Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt

Sigma Mühendislik Proje Taahhüt olarak, 1999 yılında Proje ve Taahhüt alanlarında ticari faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız, tesislerin elektrik ve mekanik tesisatlarının projelendirilmesinde ve anahtar teslimi taahhüt işlerinde hizmetlerini devam ettirmektedir.

Sigma Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt Hakkında;

Sigma Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt olarak, Temel Topraklama Tesisatları, Solar Enerji Çözümleri, Reaktif Kontrol Çözümleri ve Led Dönüşüm Projeleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. 

Sigma Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt, değerli müşterilerine; Mühendislik, Proje, Müşavirlik, Taahhüt ve malzeme satış alanlarında hizmet vermektedir.

Sigma Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt firması olarak, ekonomik çözümlerle kaliteden ödün vermeksizin; satış sonrasında servis, bakım ve sistem geliştirme hizmetleri ile de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedeflemektedir.

Ayrıca, Elektrik Mühendisleri Odasından yetkilendirilmiş mühendisleri ile periyodik isg ölçümlerini ve muayeneleri yapmaktadır.

workers
construct

Firmamız, tesislerin elektrik ve mekanik tesisatlarının projelendirilmesinde ve anahtar teslimi taahhüt işlerinde hizmetlerini devam ettirmektedir.

Adres BİLGİLERİ

Halil Rıfat Paşa Mahallesi Perpa Ticaret Merkezi 
A Blok Kat : 11 No: 1372 Şişli - İstanbul
0 549 221 34 22
0 212 221 34 18
info@sigmaelektrikltd.com